שמרו איתנו על קשר!
שלח >
חשיבות עורך דין אובדן כושר עבודה

חשיבות עורך דין אובדן כושר עבודה

פגיעה שתמנע מאיתנו להמשיך לעבוד ולהתפרנס היא הסיוט הגדול של כל אחד. למרבה הצער, נראה שאין אדם שחסין לחלוטין מפני פגיעות כאלו, שיכולות להיות נקודתיות (למשל, נפילה בעבודה) או ארוכות טווח (מחלת מקצוע).

 

בלא מעט תרחישים מעוניינים לתבוע את חברת הביטוח, את המוסד לביטוח לאומי או אפילו את הגורם שאחראי לפגיעה באופן ישיר. על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה, חשוב מאד להיעזר בשירותיו של עורך דין אובדן כושר עבודה.

 

תביעות אובדן כושר עבודה הן עסק למקצוענים בלבד

כל מי שהתנסה בכך – ואנחנו מקווים שאינכם עונים על ההגדרה הזו – יוכל להעיד כי הגשת תביעה בגין אובדן כושר עבודה פשוט אינה יכול להיות עניין פעוט. הדבר הראשון שחשוב לעשות בעזרת עורך דין אובדן כושר עבודה הוא לעמוד על גובה הנזק, פונקציה של ההשפעה של הפציעה על כושר העבודה, של ההוצאות עבור טיפולים רפואיים וכן הלאה. כאן עורך הדין צריך לסייע ולגבש "ראיות" רבות ככל האפשר, כמו משכורות קודמות או טפסים רפואיים שמעידים על חומרת הפגיעה.


בהרבה מאד מקרים, הנסיבות הספציפיות של המקרה משחקות תפקיד. במקרה של פציעה בעבודה, למשל, יש לבדוק האם הפציעה נגרמה עקב רשלנות של המעבידים, שעשויה להביא לכך שהתביעה (או חלק ממנה) תוגש כנגדם. עורך דין אובדן כושר עבודה צריך לסייע להיכנס לעובי הקורה, תוך ירידה לפרטים הקטנים של המקרה.

בין אם אנו מדברים על פציעה בעבודה או בבית, או לחלופין על תביעה המוגשת מול המוסד לביטוח לאומי, מול חברת ביטוח או מול הגורם הפוגע – סביר מאד להניח שהצד הנתבע לא ממש ישמח לשלם את הכספים, ועשוי להעמיד עורכי דין רבים מטעמו. החשיבות של עורך דין אובדן כושר עבודה במקרים האלה עולה עוד יותר, מאחר שהוא צריך לבחון היטב את לשון החוק, את תקדימי העבר, את תקנות הביטוח ואת נסיבות המקרה.

 

כך תעשו זאת נכונה

חוויתם נפילה בעבודה? מחפשים עורך דין הבקיא בתחום? משרד עורך דין נזיקין אלדד אוחיון, המתמחה בהגשת תביעות ובניהול משא ומתן על הסדרי פיצויים, ישמח לעמוד לשרותכם ולהגדיל את הסיכויים שתקבלו, בסוף התהליך, את מלוא הזכויות והכספים המגיעים לכם.

x