שמרו איתנו על קשר!
שלח >
עורך דין ביטוח תלמידים – מתי פונים אליו ובאילו נסיבות?

עורך דין ביטוח תלמידים – מתי פונים אליו ובאילו נסיבות?

מה עושים כאשר הילד שלכם נפגע במסגרת הבית ספרית או אל מחוצה לה? אל מי פונים? האם הילדים בכלל מבוטחים? באלה מקרים יש לתבוע? האם יגיע להם או לכם פיצוי? את כל השאלות הללו יש לברר עם עורך דין מומחה בתביעות נזיקין.

 

מידע על ביטוח תלמידים

כל ילד בישראל מבוטח על ידי הרשויות המקומיות, בין הוא נמצא במערכת גנית, או בין אם הוא נמצא במסגרת בית ספרית. הרשויות המקומיות הן אלה שאחראיות על ביטחון התלמידים. כל שנה גובים בתי הספר מההורים תשלומים, בהם גם כלולה פוליסת ביטוח תלמידים. גם אם ידם של ההורים איננה משגת לשלם את התשלומים, עדיין ילדם יהיה מבוטח. בכל עת בה אירע אירוע בלתי צפוי, וילדכם נפגע, נפצע או נגרם לו נזק, אתם תהיו זכאים לפיצוי כספי, לעיתים פיצוי נכבד.

 

כאשר אירע דבר מה, ועל מנת למצות את זכויותיכם, יש לפנות אל עו"ד נזיקין וביטוח תלמידים. עורך דין ביטוח תלמידים מתמחה במגוון תביעות נזיקין שונות, ביניהן גם ביטוח תלמידים, אך עוד תביעות אחרות, כגון תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי. סביר להניח שרוב ההורים אינם מודעים לזכויות הילד שלהם, חלקם אפילו אינם יודעים שהילד מבוטח, אבל כאשר הילד נפגע מסיבה כלשהי, בין אם בבית הספר, בין אם בבית, או בכל מקום אחר הנמצא בגבולות המדינה, יש לפנות אל עורך דין ביטוח תלמידים.

 

גם אתם מבוטחים

לא פעם ולא פעמיים הורים יוצאים עם ילדיהם לטיול בית ספרי, הם מוגדרים הורה מלווה. לעיתים, משהו עלול להשתבש, וההורה נפגע או נפצע המהלך הטיול. גם במקרים הללו יש לפנות אל עורך דין ביטוח תלמידים, גם אז תהיו זכאים לפיצוי הולם באם המקרה מצדיק זאת.

 

עורך דין ביטוח תלמידים, הוא הגורם אליו יש לפנות לייעוץ. הם בקיאים בתחום, וגם במקרים בהם איבדתם כל תקווה, שכן אתם מוצאים עצמיכם אל מול רשות מקומית המגובה בסוללה של עורכי דין, אתם יכולים לנחול הצלחה בעזרתו של עורך דין ביטוח תלמידים.

 

ילדכם נפגע בבית או בבית הספר? האם אתם נפצעתם או נפגעתם במהלך טיול בית ספרי שנתי? אל תהססו! פנו עוד היום אל עורך דין אלדד אוחיון המומחה בדיני נזיקין, וקבלו את כל הייעוץ המשפטי הנדרש לכם על מנת לנסח תביעה משפטית ועל מנת להיות מיוצגים נאמנה בבית המשפט. 

x