שמרו איתנו על קשר!
שלח >
עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

אומרים שמי שלא עושה לא טועה, כל בעל מקצוע אשר עוסק בתחומים כאלה ואחרים רשאי לטעות מידי פעם ,אולם במקרים מסוימים טעויות אלו ורשלנות זו עשויים לגרום לנזקים קשים מאוד לקהל הלקוחות.

כזה בדיוק הוא מקצוע הרפואה, במקצוע זה אין אפשרות לשום בעל מקצוע, שזה יכול להיות רופא, אחות או כל מי שבא במגע עם חולים להתרשל בעבודתו. רשלנות רפואית פירושה הוא נזקים עתידיים לאותו החולה אשר נפגע ישירות מרשלנות זו.עורך דין רשלנות רפואית

הפגיעה מרשלנות רפואית יכולה להשפיע לא רק פיזית על אדם כזה או אחר אלה ההשפעה יכולה להיות גם השפעה נפשית וכתוצאה מכך להוביל להשפעות כלכליות עתידיות. לצורך הדוגמא אם דוגמנית עוברת הליך רפואי כל שהוא וכתוצאה מכך נפגעת היכולת שלה להופיע בציבור או שהמראה שלה נפגע המשמעות של פגיעה זו היא פגיעה כלכלית בנוסף לפגיעה הבריאותית.

 

הכתובת לפניות לאחר מעשה רשלנות

עורך דין רשלנות רפואית הוא זה שיידע לייעץ לכם ולכוון במקרה הצורך ולהתאים את סוג התביעות או הדרישות לסוג הפציעה או הרשלנות. עורך דין רשלנות רפואית אתו תלכו להתייעץ רואה את העניין בעין מקצועית ויוכל להאיר את עינכם לדברים שאולי לא הייתם מודעים להם מלכתחילה.

במקרים רבים התוצאה של רשלנות רפואית באה לידי ביטוי בשלבים מאוחרים יותר, לא פעם אדם כזה או אחר נגרם לו נזק רפואי שאת השלכותיו לא ניתן היה לזהות באופן מידי, על כן גם במקרים של ספקות מוטב להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית על מנת לקבל את העצה הטובה ביותר לפעולה נכונה.

 

האם מדובר רק בפעולה רפואית שהתבצעה? מסתבר שלא

בתחילת עבודתם חוזרים הרופאים על שבועת הרופאים המלאה, הכוללת גם עקרונות אתיים מורכבים ובגרסתה המודרנית גם עקרונות הקשורים לסודיות, אך לעתים דווקא מידע שהוסתר מהחולה או ליקוי שלא אותר, מהווה עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית. נשאלת השאלה כמה ניתן לקבל כפיצוי לאחר הגשת תביעה זו? מדובר בתחום לא פשוט, ולכן הסכומים משתנים ממטופל למטופל  עורכי דין המתמחים ברשלנות רפואית בוחנים כל תיק לעומק, ויכולים לנבא את סיכוי הצלחת התביעה. אז כיצד מגישים תביעה כזו?

 

מי יכול להגיש תביעת רשלנות כתוצאה מפרוצדורה רפואית?

תביעת רשלנות רפואית יכול להגיש אדם שנפגע מביצוע פרוצדורה רפואית, או בן משפחה שקרובו נפטר כתוצאה מהליך רפואי לקוי. גם מקרים בהם ציוד רפואי כשל, ואפילו פעולות בוצעו בעת הלידה או ההיריון, והשפיעו על מצבו של הולד, עשויים להוות עילה לתביעה זו. משרד עורכי דין רשלנות רפואית המעסיק עורכי דין מומחים בתחום יכול לסייע בכל תיק. אך מדוע בעצם לפנות דווקא לייעוץ עם עורך דין רשלנות רפואית, ולא כל עורך דין המתמחה בלילי, תעבורה או דיני משפחה?

 

מדוע לפנות לעורך דין בתחום התמחותו

למרות שבלימודי המשפטים עורכי דין לומדים מגוון רחב של תחומים, במהלך תקופת התמחותם במשרד מוביל וכן בתקופה שלאחר ההתמחות, מרבית עורכי הדין מתמקדים בתחום ספציפי. בתחום זה הם רוכשים ניסיון רב, מכירים את החוקים המשתנים באופן תדיר, וכן יכולים להסיק מתקדימים בתחום על סיכוי ההצלחה של תביעה דומה.

 

מיהו עורך הדין הטוב ביותר עבורי בתחום הרשלנות הרפואית?

כמו בכול מקצוע כך גם עורכי דין רשלנות רפואית יש בשפע, אולם לא כולם הם ברמה מקצועית גבוהה. על כן חשוב לקבל חוות דעת חיובית על עורך דין רשלנות רפואית אתו תרצו לצאת אל המסע. כמו כן אין להתפשר על ניסיון.

 

עו"ד רשלנות רפואית אלדד אוחיון

עו"ד נזיקין אוחיון הוא בעל ניסיון רב בתחום טיפול וייעוץ בנושאי רשלנות רפואית, עם השנים רכש אמון בקרב לקוחות מרוצים. עוזר ללקוחותיו במקצועיות רבה, במסירות ובאחריות.

תחום הרפואה הוא אחד מהתחומים המאתגרים ביותר, הן עבור העוסקים בו והן עבור הנזקקים לשירותיו. רופא יכול בהינף יד, עם הציוד והידע המתאים להציל חיים או להביא לסיומם. למרות ששבועת הרופא מבססת את עיקר פעולתו בעיקרון "ראשית - אל תעשה כל נזק" לעתים דווקא פעילות הרופא שנועדה להציל חיים, או לבצע פעולות לשדרוג אסתטי גורמת לנזקים. רשלנות רפואית נחשבת לאחד מהגורמים העיקריים לתביעות בארה"ב, ועד כה מיליארדי דולרים שולמו למטופלים שנפגעו, בשוגג, על ידי מטפליהם.

טיפ אחרון לסיכום - מומלץ תמיד לפנות לעו"ד המומחה בתחומכם, באזור המגורים. לדוגמה תובעים המתגוררים באזור המרכז יעדיפו לפנות לעזרת עורך דין רשלנות רפואית בתל אביב.

 

 

x