שמרו איתנו על קשר!
שלח >
עורך דין תאונת דרכים

עורך דין תאונת דרכים

לצערנו במדינת ישראל תאונות דרכים הם חלק בלתי נפרד משגרת החיים. על פי הסטטיסטיקה כל אחד או אחת עשויים בשלב כזה או אחר בחיים להיתקל במצב בו הם מעורבים בתאונת דרכים כזו או אחרת . תאונות דרכים קורות חדשות לבקרים, אולם גם אלו אשר הם אינם נמנים עם הגורמים או המעורבים הישירים לתאונה עדיין יש באפשרותם להגיש תביעה לחברת הביטוח אשר בה הם מבוטחים.

 

מה זה אומר תאונת דרכים? כל מי שעשה שימוש בדרך ונפגע כתוצאה מכך  על ידי כלי רכב כזה או אחר הוא אכן יהיה מוכר כנפגע תאונת דרכים . לרוב נהוג לחשוב כי תאונת דרכים היא אך ורק אם הנך הנהג או שרכב פגע ברכב או כלי רכב אשר פגע באדם כזה או אחר.

אולם במקרים רבים תחשב תאונת דרכים גם במקרים אחרים. לצורך הדוגמא אם מישהו נפל בתוך אוטובוס כתוצאה מבלימה או האצה, עצם המעורבות שלו ושל כלי הרכב התאונה הזו תחשב כתאונת דרכים . ישנם מקרים מוזרים עוד יותר , אם במידה ואדם כזה או אחר נאלץ לעצור בצד הדרך על מנת לתקן את רכבו וכתוצאה מכך נפגע ,פגיעה זו גם כן תחשב כתאונת דרכים.
 

איך אבחר עורך דין למקרה של תאונת דרכים ?

חשוב מאוד להבין כי ישנם מקרים מסובכים עוד יותר מבחינה משפטית כמו במקרים בהם תאונות דרכים קורות בזמן העבודה או בדרך לעבודה ועל כן ניתן להתייחס לכך גם כאל תאונות עבודה. מומלץ כי בכל מקרה ילווה אתכם בסוגיות אלו עורך דין תאונת דרכים אשר רכש ניסיון רב בתחום ויוכל לייעץ לכם בצורה מקצועית על דרכי הפעולה המומלצים בכדי למקסם את הפוטנציאל של קבלת הפיצויים על תאונה זו .

 

עורך דין אלדד אוחיון 

עו"ד נזיקין אלדד אוחיון, הוא גם עורך דין תאונת דרכים ,  פועל כבר שנים רבות בייצוג ומתן עזרה וייעוץ במקרים של תאונות דרכים. עורך הדין אוחיון ילווה אתכם לאורך כול הדרך תוך כדי יחס אישי ומקצועי. עורך הדין אוחיון מנוסה מאוד בתחום ופועל באחריות מלאה.

x