שמרו איתנו על קשר!
שלח >
עורך דין תאונת עבודה

עורך דין תאונת עבודה

עו"ד אלדד אוחיון - ואתם בידיים בטוחות

מחפשים עורך דין תאונת עבודה? מעוניינים למצוא עורך דין שייצג את תיקכם באופן מקצועי, מרשים ואיכותי. הגעתם למקום הנכון! עו"ד אלדד אוחיון מביא עמו ידע נרחב בתחום עורכי דין תאונת עבודה ומציע לכם שירות אישי ומקצועי עד לסגירת התיק. עו"ד טוב לא מחליפים, צרו קשר עוד היום ולא תתאכזבו!


האם המקרה שלכם שייך לתחום עורך דין תאונת עבודה?

אינכם מסוגלים ללכת לעבודה תקופה ממושכת בשל סיבה יוצאת דופן? כנראה שהמקרה שלכם עוסק באובדן כושר עבודה. מהו למעשה אובדן כושר עבודה? מושג זה בא להגן על המבוטח מפני מקרים בהם הוא מאבד את כושר עבודה בשיעור של 75% ומעלה כתוצאה של מחלה מסוימת או תאונה.למצוא עורך דין תאונת עבודה

 

כתוצאה מהמצב הקיים המבוטח לא יוכל לעסוק בעיסוק בו עסק טרם האירוע או בעיסוק כלשהו אחר. במקרים אלו, המבוטח זכאי לתגמולי ביטוח לתקופה מסוימת מחברת הביטוח. אם הנכם שייכים למקרה שכזה ואינם מסוגלים לעבוד כתוצאה של פציעה, מחלה או תאונה תוכלו להשתמש בשירותיו המקצועיים של עו"ד אלדד אוחיון על מנת להכין תביעות אובדן כושר עבודה בכדי לקבל את כל מה שמגיע לכם! עורך דין תאונת עבודה, אלדד אוחיון עו"ד נזיקין, מביא עמו ידע נרחב ומקצועיות חסרת פשרות למקרה שלכם ולמקרים נוספים אחרים.
 

הגדרת תאונת עבודה לפי סעיף 79 לחוק הביטוח הלאומי

עורך הדין אלדד אוחיון מציין שחוק הביטוח הלאומי (סעיף 79) מגדיר תאונת עבודה כתאונה שהתרחשה תוך כדי עבודתו של הנפגע ועקב עבודתו. לעניין זה, קובע החוק שגם תאונות שאירעו בדרך לעבודה או בחזרה ממנה תיחשבנה כתאונות עבודה, וניתן לתבוע פיצוי מהביטוח הלאומי בגין נזקיהן.

 

מדוע כה חשוב לבחור בעו"ד מקצועי?

כאשר מדובר בבחירת עורך דין תאונת עבודה חשוב לוודא כי העורך דין בו בחרתם הינו מקצועי במקומו וכמובן בעל רישיון להתעסק בנושאים אלו. עורכי דין של תאונות עבודה איכותיים ומקצועיים יוציאו אתכם נשכרים תוך קבלת כל הזכויות המגיעות לכם. לכן, כאשר מדובר באובדן כושר עבודה כדאי לעבוד רק עם עורך דין מקצועי, אמין ומנוסה בתחום.

 

רק אצל עורך דין אלדד אוחיון תקבלו יחס אישי, סבלני ומקצועי עד לסוף התהליך. ניסיונו העשיר של עו"ד אלדד אוחיון בתחום אובדן כושר העבודה מביא עמו לזכייה בתיקים רבים כך שאתם מקבלים את כל המגיע לכם.
 
מחפשים אחר עורך דין תאונת עבודה? מעוניינים לעבוד עם עורך דין אובדן כושר עבודה עליו ניתן לסמוך בעיניים עצומות? הגעתם למקום הנכון! עו"ד אלדד אוחיון נמצא פה במיוחד עבורכם ומבטיח לכם שירות יוצא דופן

x