שמרו איתנו על קשר!
שלח >
עו"ד לעבירות אלימות

עו"ד לעבירות אלימות

האם נתקלתם אי פעם בעבירת אלימות כלפיכם או כלפי הקרובים אליכם? האם הואשמתם אי פעם כי נהגתם באלימות כלפי אדם כזה או אחר ?

אם הייתם מעורבים בצורה כזו או אחרת בעבירות אלימות אז דעו לכם כי על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר יש צורך בייצוג של עו"ד לעבירות אלימות . ככל שתפנו אל העורך דין שלכם בהקדם כך ייטב העניין מבחינתכם.

עבירות אלימות מאופיינות בכך שלעיתים קרובות ניתן לפרש את העבירות לכאן ולכאן, הפרשנות היא בסופו של דבר תלויה ביכולת של מי מכם לשכנע את בית המשפט בצדקת דרככם, על מנת להגיע אל התוצאה הטובה ביותר מבחינתכם חשוב כי יהיה איש מקצוע איכותי ביותר לייצג אתכם אל מול כל הגורמים הרלוונטיים ובכך למעשה לשפר את הסיכויים לזכות באמונו של בית המשפט.

אלימות היא מכת מדינה , לאחרונה אנו עדים חדשות לבקרים לדיווחי חדשות על מיקרי אלימות אשר מציפים את הארץ מכול כיוון אפשרי. אם אלו מקרי האלימות אשר משתוללים בקרב בני נוער בבתי הספר או בגנים הציבוריים. אנו עדים למקרי אלימות בתוך המשפחה וכמו כן מקרי אלימות בכבישים ובכל מקום אפשרי.

מדוע חשוב עו"ד מטעמכם?

במקרים רבים עו"ד לעבירות אלימות הוא בעל הסתכלות מקצועית ורואה את הדברים מזווית שונה מאשר הקורבנות או הנאשמים . מקרי אלימות כאלה ואחרים ניתנים לפרשנות שונה ומשתנה. עו"ד לעבירות אלימות יידע להתייחס לנסיבות האירוע לסדר הפעולות שקדמו לאירוע ולעוד כך וכך משתנים אשר יכולים להכריע בעד או נגד מעורב באלימות כזה או אחר.

לאחר מקרה אלימות בדרך כלל המשטרה גובה עדות ראשונית ולאחר מכן נעשות מספר פעולות על ידי הצוות המשטרתי. לעדויות אלו ולראיות שנאספות מזירת האירוע תהיה השפעה עצומה על התוצאה הסופית , על כן חשוב מאוד כי ילווה את התהליך עו"ד לעבירות אלימות מתחילתו ועד סופו.

עו"ד לעבירות אלימות אלדד אוחיון

עו"ד נזיקין אוחיון הינו בעל ניסיון רב וידע רב מאוד בתחום ,ייצג הרבה מאוד לקוחות מרוצים, פועל באחריות גדולה ובמקצועיות מרובה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

ייצוג בתאונות תחבורה

x