שמרו איתנו על קשר!
שלח >
עו"ד נזקי גוף

עו"ד נזקי גוף

אם נפגעתם פיזית אזי מגיע לכם על כך פיצוי כספי, זוהי כמובן אמירה מאוד כללית אבל בהרבה מאוד מקרים אנשים זוכים לקבל פיצויים ותמיכה כספית על פגיעות כאלה ואחרות. מנגד יש המון אנשים אשר נגרמו להם נזקי גוף כאלו ואחרים והם כלל אינם מודעים לעובדה כי יש להם הזכות לדרוש ממוסדות הביטוח הלאומי או מגופים אחרים פיצויי עקב אותה פציעה.

על כן מומלץ מאוד לפנות לייעוץ מתאים, עו"ד נזקי גוף הוא הכתובת המתאימה על מנת לדעת אם אכן מגיע לכם פיצוי כזה או אחר על נזק הגוף שלכם. עו"ד נזקי גוף הוא גם זה אשר יכוון אתכם בכול התהליכים אשר תצטרכו לעבור על מנת להגיע בסופו של התהליך אל אותה הכרה בנכות, זמנית או לצמיתות.

התהליך אל עבר ההכרה מטעם המוסד לביטוח הלאומי בפגיעה כזו או אחרת הוא תהליך ארוך ומייגע. הבירוקרטיה עשויה לא פעם לגרום לאדם כזה או אחר להרים ידיים ולהתייאש, עו"ד נזקי גוף מתמחה בתהליכים כאלו אל מול המוסדות הממשלתיים או אל מול חברות הביטוח והוא ללא ספק יוכל לקצר עבורכם את ההליכים ולחסוך זמן יקר מאוד.עורך דין נזיקין לתביעת כספי נזיקין מהביטוח הלאומי

מהם נזקי גוף?

נזק שנגרם לגוף יכול להיגרם בכול מקום, זה יכול לקרות בבית כתוצאה מהחלקה או שימוש לא נכון בכלי עבודה , נזק יכול להיגרם במקום העבודה או בנסיעה. על כל מקרה חשוב מאוד להבין כי ישנם השלכות עתידיות בהתייחסות של הגופים הממשלתיים לגבי אופן הפציעה וסוג הנזק הרפואי.

עו"ד נזקי גוף ידע להדריך אתכם היטב ולהסביר על כל ההשלכות של סוגי פציעה, עו"ד נזקי גוף מכיר את החוק ואת התקנונים של המוסדות השונים ועל כן מומלץ לקבל את הייעוץ המתאים מיד עם קרות התאונה או הפציעה.

עורך דין אלדד אוחיון לשירותכם

תביעות נזקי גוף הן המומחיות של עו"ד נזיקין אלדד אוחיון, הוא בעל ניסיון רב מאוד בתחום, רכש ידע רב וקשרים ענפים. פועל במקצועיות רבה ובאחריות מלאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תביעות נזיקין

x